TESLİMAT ve KARGO

dogalsuaritma.com sitemizden vermiş olduğunuz siparişler ürünlerin depoda olması halinde aynı gün yoksa ertesi gün kargoya verilecektir. Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında nadiren de olsa bulunmayan ya da aniden tükenen ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir.  Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması Yurtiçi Kargo ile Türkiye′nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapılabilmektedir.

Gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişler teslimat adresinin kargo şirketi tarafından teslim edilir. Genel olarak Türkiye içinde 1-7 işgünü içinde teslimat gerçekleştirilir. Cumartesi günü verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacaktır. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde kargo teslimatı yapılmamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınarak takip eden ilk iş günü içinde kargoya verilecektir.

Kargo Ücreti: Sipariş etmiş olduğunuz ürünlerin hepsi ücretsiz kargo ile tarafınıza iletilecek ve Kargo şirketi tarafından hiçbir ücret talep edilmeyecektir.

Kargo Çıkış Yeri: Ankara ve İstanbul Depo